Ako na účes v štýle „rybia kosť“

Vlasy sú korunkou krásy každej ženy. Krátke, dlhé, kučeravé, husté, riedka, helma, či po ramená. Krajšia aj vďaka zaujímavému účesu vie byť každá žena.

Dnes vám prinášame niečo pre dámy s dlhými vlasmi. Urobte si jednoducho a rýchlo krásny chvost v štýle rybia kosť. Jeden tip hneď z úvodu – je dobré mať pramene rovnakej hrúbky, aby chvost vyzeral pekne. Čím budú jednotlivé pramene vlasov tenšie, tým zložitejší bude účes vyzerať. Postup, ako na účes v štýle „rybia kosť“, je pomerne jednoduchý. Stačí sa držať krok za krokom návodu nižšie. Lepšie je rovno všetko vidieť, preto je na konci rovno video s návodom ako na to a to krok za krokom.

Ako na účes v štýle "rybia kosť"

Ako na účes v štýle „rybia kosť“ (Zdroj: YouTube)

Rozčesané vlasy rozdelíme na dve časti. Nazvime ho prameň A a prameň B. Z prameňa A zo zadnej strany vezmeme menší prameň, ľubovoľnej hrúbky a presunieme ho k prameňu B, rovnako z prameňa B vezmeme menší prameň zo zadnej strany a prevlečieme ho dopredu k malému prameňu A. Takto postupujeme s každým prameňom, striedame strany a prepletáme vzájomne menšie pramene. Vznikne nám krásny cop rybia kosť. Pozrite si celý návod na videu nižšie.

VIDEO: Ako na účes v štýle „rybia kosť“