Lakovanie nechtov na vode? Tento spôsob musíte poznať

Každá žena túži byť krásnou. Je to skrátka súčasťou nášho bytia. Pre niektoré je to tak dôležité, že výzorom dokonca nahradzujú určitý chýbajúci osobnostný rys, či vlastnosť. Korunku krásy samozrejme predstavujú naše vlasy. Tie, ako aj hlava celkovo zaujmú ako prvé, preto sa o ne staráme o to viac. Avšak dôležité je sebavedomie a dobrý pocit, ktorý vychádza zo spokojnosti so seba samej. Keďže sa nemôžeme neustále pozerať do zrkadla, tak potrebujeme niečo, čo na sebe vidíme neustále. A tým sú naše nechty.

Ako vytvoriť pri maľovaní nechtov nevšedné umelecké dielo? Pozrite si video nižšie, jedná sa o lakovanie nechtov na vode. Tento zaujímavý a originálny spôsob musíte rozhodne poznať, pritom sa nejedná o nič zložité a náročné. Čoskoro si ho možno obľúbite aj vy. Všetko je lepšie rovno vidieť a počuť, ako o tom len čítať, preto na konci máme rovno video, ako na to a to krok za krokom.

Lakovanie nechtov na vode? Tento spôsob musíte poznať

Lakovanie nechtov na vode? Tento spôsob musíte poznať (Zdroj: YouTube)

Postup je jednoduchý. Nechty si vytvarujte do požadovaného tvaru. Ako základ je treba použiť lak bledej farby, najlepšie bielu, touto farbou natrieme každý necht. Vezmeme si starú nádobu, najlepšie plastovú a naplníme ju vodou. Do vody po kvapkách pridávame lak, nie príliš vysoko od hladiny vody, aby sa nevytvárali bodky na dne. Treba pracovať rýchlo, lebo vo vode lak schne rýchlo.

Do vody si nakvapkáme rôzne farebné kombinácie, ktoré špáradlom premiešame. Ponoríme prst do vody a na necht naberieme farebnú zmes, zvyšky laku odstránime odlakovačom a krásny výtvor je hotový. Jeden tip na záver – natrite si okolie nechtu krémom na ruky, ľahšie sa vám budú odstraňovať zvyšky laku z prstov.

VIDEO: Ako na lakovanie nechtov na vode