Ako vám môže pomôcť zmena životného štýlu?

Niekedy môže byť voľba životného štýlu veľkým prínosom pre všetkých členov domácnosti. Samozrejme, že problémom je sa k nemu donútiť a nájsť ten vhodný a lepší od toho predošlého. Mali by ste však vedieť, že zmena životného štýlu vám pomôže aj vo vašom vzťahu, a to konkrétne pri problémoch vášho partnera.

Ako vám môže pomôcť zmena životného štýlu?

Ako vám môže pomôcť zmena životného štýlu? (Foto: merlix.sk)

Jednou z iných ciest je vyskúšať podporné prostriedky, alebo to môžete skúsiť aj tak, že prestanete fajčiť, budete sledovať vašu hmotnosť a mať kontrolu nad príjmom alkoholu. Ak to nie je váš prípad a predsa trpíte neschopnosťou dosiahnuť erekciu, môžete vyskúšať aj iné metódy.

Lieky na erektilnú dysfunkciu

Existuje mnoho typov liekov používaných na liečbu tejto dysfunkcie. Každý z nich však funguje inak, ale všetky na základe jedného princípu, zlepšujú sexuálnu aktivitu tým, že stimulujú prietok krvi do vášho penisu. To je dôvod, prečo by vám mohlo niekedy pomôcť aj obyčajné cvičenie, alebo častejšie používanie pohlavných orgánov. Súčasné tabletky na erekciu vám však neuškodia, pokiaľ si ich budete vyberať rozumne.

Najznámejšia modrá sila

Ak máte určité zdravotné problémy, nemusí byť pre vás bezpečná. Napríklad, ak máte ochorenie srdca, nemusí byť dostatočne zdravé na ich konzumáciu. Platí to najmä v prípade užívania Viagry, ktorá sa aj z tohto dôvodu nevyskytuje v lekárňach ako voľno predajný a dostupný doplnok.
Vyskúšať môže váš partner aj jeho náhrady, no všetko by ste mali konzultovať s odborným lekárom.

Testosterón

Testosterón je hlavným pohlavným hormónom v mužskom tele. Zohráva veľa rolí v jeho celkovom zdraví. Jeho hladiny však prirodzene klesajú s vekom. Táto zmena môže viesť k vzniku neschopnosti vášho partnera vás uspokojiť. Nízka hladina tohto hormónu spôsobuje aj častejšiu únavu, menší počet spermií a prírastok hmotnosti.

Dopĺňať testosterón v inej forme sa moc neodporúča, pretože to môže mať aj vážne následky. Aj tu platí, že najlepšou stimuláciou je partnerka. Žena, ktorá svojho muža pozná do každého jedného detailu a presne vie, aké veci naň účinkujú. Možno by nebolo na škodu ani vyskúšať zmeniť aj svoj vzhľad alebo oblečenie, ktoré ho bude viac vzrušovať.

Text: PR