Má váš partner malý penis?

Patríte aj vy k párom, ktorí sa s týmto problémom stretávajú takmer denne? Je váš muž frustrovaný z toho, že vás nedokáže po sexuálnej stránke uspokojiť? Nie je to nič závažné a nie ste v tom sami. S nami sa môžete pozrieť na to, ako dokážete v tomto smere pomôcť vášmu partnerovi sa s týmto „problémom“ vyrovnať.

Má váš partner malý penis?

Má váš partner malý penis? (Foto: plus4cm.com)

Čo je normálne, čo nie?

Strach, že jeho penis vyzerá príliš malo alebo je príliš malý na vaše uspokojenie počas sexu, je bežný. Štúdie ukázali, že väčšina mužov, ktorí si myslia, že ich penisy sú príliš malé, ich majú v skutočnosti úplne normálnej veľkosti. Niektorí muži majú tiež prehnanú predstavu o tom, ako vyzerá takýto penis. Z toho vyplýva, že nie vždy je dôvod na otázku, ako zväčšiť penis. To sa týka možno menšieho percenta mužov, ktorých prirodzenie sa označuje ako mikropenis.

Ako zistíte, že je veľkosť normálna?

V prvom rade vám odporúčame zahodiť predsudky, ktoré môžu byť dôvodom na nespokojnosť vo vzťahu. Ak sa rozhodnete s partnerom komunikovať o jeho starostiach, určite to prinesie do vzťahu harmóniu a obojstrannú spokojnosť. Platí to aj v prípade zisťovania normálnej veľkosti jeho penisu. Ak sa vám bude zdať aj po týchto informáciách malý, vyrieši to Xtrasize. Ale pekne po poriadku.

Ak má penis partnera asi 13 cm alebo viac, vzpriamenom stave (počas erekcie), má normálnu veľkosť. Penis je považovaný za abnormálne malý iba vtedy, ak meria menej ako 7,5 centimetrov. A tieto menšie rozmery sa môžu už charakterizovať ako spomínaný mikropenis.

Majte na pamäti, že najmä pochopenie potrieb a túžob vášho partnera zlepší váš sexuálny vzťah oveľa viac než zmena veľkosti vášho penisu, ale nakoniec je to na vás.

Čo vám pomôže?

Ak nepomohla ani psychická podpora z vašej strany, vyskúšajte vákuovú pumpu, špeciálne cvičenia alebo tabletky vo forme vitamínov a podporných prostriedkov. Nemusí to byť vždy ale ideálna metóda a niekedy si naopak môžete uškodiť. Preto vám odporúčame sa uspokojiť s tým, čo máte a riešiť oveľa dôležitejšie veci, ktoré spríjemnia váš vzťah.

Text: PR