Ako ušetriť: Nakúpiť lacnejšie z internetu sa dá aj z mobilu

V minulosti bolo pomerne jednoduché, aby ste našli správny obchod so všetkým, čo ste potrebovali. Stačilo, aby ste poznali obchodníka alebo váš priateľ poznal šikovného remeselníka. O kúpu a služby nebolo núdze. Remeslo bolo na kožnom rohu, už len stačilo ísť za tým správnym susedom. Dnes nám postačí mobil s internetom.

Ako ušetriť: Nakúpiť lacnejšie z internetu sa dá aj z mobilu

Ako ušetriť: Nakúpiť lacnejšie z internetu sa dá aj z mobilu (Foto: unsplash.com)

Ako ušetriť na zľavách

V súčasnosti nám môžu pomôcť práve mobilné aplikácie. Dnes už máme na našich telefónoch k dispozícii viaceré aplikácie, ktoré ukážu mapu, kde sa obchod nachádza, jeho vystavovaný sortiment produktov, kontaktné údaje na predajcu, zľavy dňa a špeciálne ponuky dňa, a mnohé iné výhody. Razom lacnejšie môže byť oblečenie, knihy, ale aj kamera do auta alebo iná elektronika.

Zľavové kupóny na jednom mieste

Ak nevyužívate priamo aplikácie, pomôžu aj rôzne špecializované stránky, ktoré sú prispôsobené pre zobrazovanie na mobilných zariadeniach. Vďaka internetu aj na mobiloch sú tak výhodné nákupy kedykoľvek dostupné. Na zľavové kupóny je web KuponyZdarma.sk, ktorý zobrazuje stovky kupónov na zľavy do množstva obľúbených eshopov, mnohé zo zliav inde nenájdete a ušetriť môžete aj desiatky eur pri každom nákupe. Mnohé zľavy sú platné aj na už inak zľavnený tovar alebo akciový sortiment.

Trend je jasný

Nadnárodná spoločnosť Adidas investovala do spojazdnenia a funkčnosti mobilných aplikácií jej pobočiek jeden milión dolárov. Investícia sa ukázala ako úspešná. Už v prvom roku v interakcii s mobilnou aplikáciou vykázala zisk 1,6 milióna dolárov. Mobil možno využiť ako mapu, nákupný zoznam, osobného predajného poradcu alebo vyhľadávač produktov… možnostiam sa medze nekladú. Aktuálne Adidas uvažuje, že zavrie svoje kamenné obchody a predávať už bude len online. Trend je preto viac ako jasný, je ním na nakupovanie cez internet.

Text:PR