Umývanie okien bez šmúh na skle? Dá sa to!

Umyli ste okná a napriek tomu ostali šmuhy. Čo s tým? Opýtali sme sa na názor a tip, ako postupovať, odborníčky na upratovanie menom Laura Dellutri. Tá nám prezradila ako na čistenie okien. Skoncujte so šmuhami na oknách a docieľte čisté sklá. Riešenie je možno jednoduchšie, ako by sa mohlo zdať, no mnoho z nás na to zabúda.

Umývanie okien bez šmúh na skle

Umývanie okien bez šmúh na skle (Foto: unsplash.com)

Profesionálna odborníčka na upratovanie, Laura Dellutri odporúča zaobstarať si kvalitnú stierku. S namiešaným roztokom budú okná poľahky čisté. Pohybom stierky zhora – dolu minimalizujete šmuhy. Ak si vystačíte s univerzálnymi predmetmi, potom budete potrebovať iba bavlnenú utierku a vodný roztok na okná. Pri čistení skla nepohybujte handričkou v kruhoch, ale opäť zhora – dolu, aby ste sa vyhli šmuhám. Takto docielite čistý vzhľad bez šmúh na skle.

Dajte aj vy na radu od odborníčky na upratovanie menom Laura Dellutri, ktorá prezradila, v čom spočíva tajomstvo. Aj keď riešenie je jednoduchšie, ako by ste možno čakali, je účinné a funguje výborne. Skoncujte so šmuhami na oknách a docieľte čisté sklá.