Akú kariéru si zvoliť po škole?

Až po škole začína ten ozajstný život. Preč je bezstarostnosť študentských čias, aj keď študentom to tak určite nepripadá. Starať sa o seba je určite náročné. A ak má človek aj sny, je potrebné o ne zabojovať.

Ilustračné foto – zdroj unsplash.com

Veľa mladých ľudí láka cestovanie po svete, spoznávanie nových kultúr a ľudí. Problémom na splnenie týchto snov sú väčšinou financie. Cestovanie je drahý koníček ak nechceme cestovať stopom s batohom na pleciach. Aj to má svoje čaro, ale nie je to pre každého. Existuje ale možnosť ako veľa cestovať a zároveň aj veľmi dobre zarábať. Je to práca spoločníčky. Ako sa dozvedieť čo najviac overených informácií o tomto druhu práce? Aký je rozdiel medzi spoločníčkou prípadne službami typu escort Slovakia? Všetko toto, ale aj množstvo ďalších vecí sa dozviete na osobnom stretnutí v agentúre v Bratislave.

Dlhodobo pôsobiaca agentúra v tomto biznise Vás bude zastupovať a pomôže pri začiatkoch. A aké sú podmienky? Určite komunikačná úroveň angličtiny, prípadne iný svetový jazyk. To platí v prípade ak máte záujem stať sa luxusnou spoločníčkou ktorá má prevažne zahraničnú klientelu. Výhodou je potom okrem spomínaných ciest po svete aj finančné ohodnotenie takejto práce.

Text: PR