Ako na biele zuby na počkanie. Poznáte bieliace pásiky?

Nemusíte ísť hneď na vybielenie zubov a utratiť mastnú sumu peňazí za túto procedúru u zubára alebo dentálneho hygienika. Technológie v bielení zubov môžu byť cenovo dostupné pre všetkých v podobe bieliacich pásikov na zuby. Treba byť však na pozore a vždy sa radšej poradiť so svojim zubárom.

Ako na biele zuby na počkanie

Ako na biele zuby na počkanie (Foto: unsplash.com)

Účinné bielenie zubov

Pri bieliacich pásikoch si ich stačí pár nocí prikladať na zuby, presnejšie na zubnú sklovinu. Tento proces treba často opakovať práve ráno. Následne v priebehu niekoľkých dní budú vaše zuby belšie o jeden až dva stupne, niekedy aj viac. Vždy však nakupujte len overené bieliace pásiky.

Len od overených predajcov

Pri nákupe cez internet môžete mať istotu pri objednávke z online lekárne. Ak sa rozhodnete pre takýto online nákup, voľte len overené obchody a overených predajcov. Zárukou pre dobrý nákup môže byť kúpe z lekárne. Pri online nákupu uplatnite aj zľavové kupóny k nákupu a ušetrite. Obľúbené sú Pilulka.sk na http://www.zlavovy-kod.sk/pilulka-sk/, ale na stránkach nájdete aj kupóny a zľavy pre DrMax.sk, MojaLekaren.sk či ďalších. Ušetriť môžete aj desiatky eur pri každom nákupe.

Celý proces bielenia a jeho účinnosti záleží aj od účinnosti použitého prípravku na bielenie zubov a od doby bielenia. Často sa dá dĺžka procesu v rade dní meniť podľa toho, aký chceme výsledky efekt bielenia. Vieme si tak na miesto jedného či dvoch stupňov bielenia pridať o ďalší stupeň navyše.